Toyota Corolla TS

Pewnie niejednokrotnie marzyłeś o tym, aby jazda samochodem sprawiała Tobie i Twoim pasażerom możliwie jak najwięcej przyjemności i satysfakcji. Może jednak do tej pory nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie modelu, który spełniałby wszystkie Twoje oczekiwania, nawet te najbardziej wygórowane? Jeśli tak jest, nie martw się. Twój problem zostanie wkrótce rozwiązany, a stanie się to za sprawą Toyoty w wersji Corolla TS.

Nadwozie

Toyota Corolla TS pojawia się na rynku w kilku wersjach nadwoziowych. Wiele z nich to ścięte z tyłu modele coupé, wyposażone w dwoje drzwi. Kolejne wersje to sedan o czterech drzwiach oraz pięciodrzwiowe kombi. Nie da się jednak ukryć, że najczęściej samochód ten sprzedawany jest jako wersja coupé, wyróżniająca się eleganckim kształtem oraz dynamiką prowadzenia.

Dane techniczne, osiągi i spalanie

Toyota Corolla TS posiada czterorzędowy silnik wyposażony w cztery cylindry o mocy 193 KM, którą osiąga przy 7600 obr./min. Maksymalnie Toyota Corolla TS może jechać z prędkością 225 km/h, przyspieszając do 100 km/h w przeciągu 8,4 sekund. Samochód spala średnio 8 l benzyny na każde 100 przejechanych kilometrów. W zbiorniku paliwowym jednorazowo mieści się 55 l benzyny.

Toyota Corolla TS wnętrze

Cena i oferty na portalach internetowych

Ceny używanych modeli Corolla TS kształtują się na poziomie od 7000 zł – za najstarsze modele, do 30 tys. zł za modele nowsze. Oprócz wieku pojazdu, na jego wartość wpływają również aktualny stan techniczny oraz przebieg. Na Allegro i Otomoto.pl obecnie dostępnych jest 10 samochodów tej wersji, z których kilka na pewno zasługuje na uwagę. Część ofert można też znaleźć na serwisie Olx.pl, gdzie dodatkowo oferuje się także części samochodowe po stosunkowo okazyjnych cenach.

Opinie użytkowników

W większości wypadków Toyota Corolla TS, mimo kilku lub kilkunastu lat użytkowania, trzyma się bardzo dobrze. Te wozy cieszą właścicieli atrakcyjnym wyglądem i relatywnie dobrymi osiągami. Szczęśliwi właściciele chwalą też bezawaryjność, jednak w przypadku jakiejś awarii – sprowadzenie odpowiedniej części kosztuje bardzo dużo, co stawia pod znakiem zapytania opłacalność zakupu tego wozu. Model Corolla TS polecany jest jednak tym, którzy cenią sobie japońskie koncerny motoryzacyjne. W tej klasie i za taką cenę trudno o coś lepszego.